קצת עלי

מירי מלמד

נעים מאוד, אני מירי מלמד, טריינר Core Qualities, מאסטר וטריינר NLP ומאמנת אישית מוסמכת בלשכת המאמנים, בעלת קליניקה מצליחה באיזור השרון. בשנים האחרונות זכיתי לאמן ולהנחות מאות מתאמנים ולהכשיר וללוות אלפי תלמידים שכיום זוכים להפיץ את החזון ולקיים את השליחות.

 

ה- "אני מאמין" שלי

כל אחד מאיתנו הוא ייחודי ומיוחד במינו ויש לנו את כל המשאבים למילוי מטרותינו ושליחותנו בעולם. כמו שרבי נחמן אמר "היום שבו נולדת הוא היום שבו אלוקים החליט שהעולם לא יכול להתקיים בלעדיך". בדיוק כפי שיש לנו טביעת אצבע שונה, כך יש לנו חותם רוחני ונפשי שונה ומיוחד לקיום שליחותינו בעולם.

"יש חיוניות, כוח חיים, אנרגיה והאצה אשר מתורגמים דרכך לפעולה, ומאחר שיש רק אחד כמוך בכל זמן, ביטוי זה הוא ייחודי. אם תחסום אותו, הוא לעולם לא יהיה קיים דרך שום מדיום אחר והוא ילך לאיבוד... העולם לא מוכן לזה. זה לא צריך להיות מעניינך לקבוע עד כמה הוא טוב ולא מהו ערכו וגם לא איך זה בהשוואה עם ביטויים אחרים. עניינך הוא לשמור על זה שלך באופן ברור וישיר, לשמור על ערוץ פתוח..."  (מרתה גרהם).

נשאלת השאלה, איך אדע מהו החותם האישי שלי? איך אדייק מי אני?

 

החזון והשליחות

מי אני? שאלה טובה. אני קוראת לשליחות שלי "לחזור הביתה", אל המהות הפנימית שלנו (ולא של מי שאנחנו אמורים או מצופים להיות). ברנדון בייס מתארת את זה מאוד יפה כשהיא מדמה אותנו ליהלום. כשאנחנו נולדים, אנחנו יהלום בוהק ששולח קרני אור עד לקצה העולם. ברבות הימים, השבועות והשנים, מתחילות לעטות את היהלום שכבות של אבק מנטלי: אמונות מגבילות, חסמים, רגשות לא משרתים, פרשנויות שונות, התנהגויות מסויימות וכך היהלום מתכסה בעוד שכבה, ועוד שכבה... עד שהיהלום לאט לאט הולך ונאטם בהערמת השכבות. ברבות השנים כשאנחנו מתבוננים בעצמנו, אנחנו חושבים בטעות שאנחנו שכבת האבק, ולא זוכרים שאנחנו היהלום...

השליחות היא לחזור ליהלום שאנחנו, לליבה של האיכויות הפנימיות איתן נולדנו. לאפשר את הגישה והדרך לקבלה עצמית, אהבה עצמית והערכה מתוך איזון פנימי לצמיחה אישית וכללית.

החזון הוא להפיץ את הבשורה לכמה שיותר אנשים כדי שגם הם יזכו לגאולה מנטלית ופיזית.

על מנת להגשים את החזון ולהמשיך לקיים את השליחות, כטריינרית הראשונה והיחידה בישראל ללימוד המודל, אני מציעה לך את מודל הצופן הפנימי - Core Qualities החושף בפשטות וביסודיות את מי אנחנו כבר ואת נוסחת הזהב לאיזון אידיאלי ושלום פנימי.

להצלחה